Archives December 2020

Барате тема што точно ќе одговара на вашиот вкус?

Ако да, тогаш CHN Design ќе биде вашиот најдобар пријател. Без разлика дали сте блогер, инфлуенсер, готвач, тренер, спа, патувања, консултант , организер на свадби, здравје, фитнес, бизнис, е-маркетинг, продажби, игротеки, бутици, занаети, едукација, мода, стилист, фотографер, ние имаме по нешто за секого.

Нашиот прекрасен избор на теми вклучува женствен допир, т.е. прекрасни распореди со смирувачки пастелни бои, елегантна типографија, странични ленти прилагодени на корисникот, чист дизајн, центрирање на слики и помалку заситени верзии на женски бои.

Чекај! Има уште нешто да се знае, епа ајде да се нурнеме!

Нашата колекција на теми има уметнички премиум теми проследени со инсталација на теми и услуга за поддршка. Но, ако не сте сигурни да купите тема и сакате прво да ја испробате, можете да го направите БЕСПЛАТНО.

Нашите теми се идеални за:

Моден блог
Блог за убавина
Блог за начин на живот
Патнички блог
Бизнис
Бања
Блог на готвач
Блог за храна
Фитнес Блог
Свадба
Мама Блог
Тренер
Здравствен тренер
Е-трговија
Личен блог и многу повеќе.

 

Направете неверојатни веб-страници без напор

Дали некогаш сте сакале да создадете прекрасна веб-страница што се оптимизира, пријателски е за мобилни и лесна за употреба? Започнете со теми кои имаат тони одлики! И, ако ви требаат повеќе функции, секогаш можете беспрекорно да ја надградите верзијата.

 

Карактеристики на Производите на теми на дизајн
Зошто нашите теми на CHN Design се избрани од илјадници корисници ширум светот?

Брза и пријателска поддршка
Нашите клиенти ја пофалуваат нашата брза и пријателска поддршка. Тоа е затоа што правиме сè за да ви помогнеме што побрзо.

Мобилен-пријателски дизајн
Дали се грижите за посетителите на мобилни телефони? Нашите теми имаат пријателски дизајни за мобилни уреди и се ултра-одговорни и на многу помали димензии на екранот.

Услуга за оптимизација
Пријателски оптимизиран
Дали сакате вашиот блог или деловна веб-страница да има подобар ранг во пребарувачите? Нашите теми се ултра оптимизирани за оптимизација.

Шемата е подготвена
Дали сакате да добиете максимална корист од вашите напори? Прелистувачите ги разбираат нашите теми подготвени за Шема подобро од другите теми.

Преводот е подготвен
Дали сакате да го проширите вашиот дострел над јазичната бариера? Користете ги нашите теми подготвени за превод, за да го развивате вашиот бизнис.

За нас

Скоро секој деновиве сака модерно-практична верзија на нивната веб-страница. Во полето на дизајнирање и развој на веб-страница, брзо се снаоѓаме. Создаваме верзија на веб-дизајн страница за секоја резолуција. Одржување на веб страни и фејсбук фан страни.
Земете ја вашата одлука денес ……
Добијте целосна одговорна веб-страница за вашиот бизнис …
Нашите услуги вклучуваат:
Дизајн на лого
Брошури и каталог
Изработка на визит-картички
Ознаки на отворено и затворено
Банери
Дизајн на флаери
Дизајн на маици
Промотивни артикли за подароци
Веб дизајн
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ! 

chn_dizajn@protonmail.com